Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 15
Online lietotāji: 0


Hip Hop mākslinieks RO prezentē jaunu dziesmu ‘’Cita Pasaule’’

‘’Mūzika un dziesmas man ir dvēseles lieta. Tas ir hobijs, kas kā bumerangs iegriezts izveic savu apli un tad atnāk atpakaļ ar jaunām vēsmām.‘’: tā Jānis Rozītis (Ro) par savu jauno tikko izdoto dziesmu ‘’Cita Pasaule’’. Dziesma tapusi kopā ar dziedātāju Madaru Vanagu, kuru var dzirdēt piedziedājumā.
Jāatgādina, ka pēdējais, kas publiski bija dzirdams no mākslinieka RO bija viņa pirmais izdotais videoklips dziesmai ‘’Bijām patiesāki’’, kurš tika publicēts pirms diviem gadiem. Dziesma izpelnījās uzmanību gan Latvijas Radio 5 ēterā, gan Latvijas Mūzikas Video kanālā. Taču lielākai auditorijai Ro ir zināms kā kādreizējās Valmieras hip hop grupas ‘’Newhay Dimm’’ dalībnieks, kuras hits ‘’Latvju Bāliņš’’ ielās skan vēl joprojām.

‘’Ir aizsācies tāds aktīvāks radīšanas process. Laikam esmu trāpijis un sajutis šī brīža radīšanas un darīšanas periodu. Šobrīd kopā ar mākslinieku un arī Valmieras puiku Reini Kapone esam uzsākuši darbu pie kopīgām dziesmām, kuru relīze plānojama uz vasaras vidu vai beigām. Esam runājuši, ka tas pat varēt būt mini albums ar kādām 5 dziesmām tajā. Gribās izmantot to iekšējo sprādzienu, kas šobrīd notiek un radīt, kamēr viņš ir!’’

Par ko ir Tava jaunā dziesma?

Zini. Ir vispār grūti brīžiem pateikt par ko ir šī dziesma, par ko ir kāda cita dziesma. Tās gandrīz vienmēr ir par sajūtām, par apkārt notiekošo, par uzkrāto. Sanāk tā, ka ir kāds laiks kamēr tiek uzņemta informācija, tad viņa kādu laiku iekšā absorbējās un tad tā dzejiskā, vai tekstuālā izpausmē nāk uz āru. Tāds ir mans stāsts. Manā gadījumā dziesmu nosaukumi paši top pēc sajūtas par kopējo vibrāciju dziesmai, vai bieži vien pēc pirmās rindiņas, vai piedziedājuma atslēgas vārdiem.

Kamēr gaidām citus jaunumus no Ro un domubiedriem, piedāvājam viņa šī brīža aktuālo jaunumu dziesmu ‘’Cita Pasaule’’.Iespēja atbalstīt Ro un lejuplādēt dziesmu: https://rostudio.bandcamp.com/track/cita-pasaule-pied-madars-vanags

YOHYDY - VYDYHYYOHYDY piedāvā videoklipu skaņdarbam VYDYHY!

YOHYDY savā pseidonīmā izmanto Y burtu trīs skanējuma formās, kas veido vāŗdu [johaidī].
Dziesmas nosaukums VYDYHY [vīdihai] arī ir interesants un unikāls ar to, ka nes sevī 3 valodas un vismaz 3 šī vārda nozīmes.

Vārdu spēļu meistars un autors piedāvā rast katram ko savu šajā darbā.

Staff:

Song:
Text, Vocal: YOHYDY
Music prod., Record, Mix: RAZDERIN
Mix, Master: Derix

Video:
Director, Producer: YOHYDY
Filming, Mixing: Igors Linga
Drone: Andris Koemecs
Reklāma
728x90

Andrejs Irbe izdod dziesmas “Rudens soļi” video


Dziesmas tekstā saklausāms vēstījums par cilvēka iespējām, ko dzīvē nākas vai nu izmantot, vai nu laist tās garām. Bieži vien šo iespēju dažādība atkarīga no tā, kādā dzīves posmā cilvēks atrodas. Taču vienmēr pastāv izvēle, šis faktors arī nosaka, pie kāda rezultāta katrs nonākam. Visa pamatā ir laiks un iespējas, to dziesmas teksta autors arī cenšas paust savā darbā. Dziesmas tapšanā piedalījies Nikolajs Sabļins (Two sides of every story), kurš ir uzskatāms par mūzikas autoru, basu iespēlējis Viesturs Butāns, savukārt, video vizualizāciju veidojis NEWARTSTUDiOS.

Reinis Kapone izdod debijas albumu "Katafalks"


Reinis Kapone publicē savu debijas albumu "Katafalks".
Albumā piedalās tādi viesmākslinieki kā ansis, Sudrabu Sirds un Senga Pure. Ieraksti veikti DDA HQ Rīgā un ir pieejami
bezmaksas lejupielādei un tuvākajās dienās arī visās straumēšanas vietnēs.

Albumu var noklausīties un lejupielādēt: https://reiniskapone.bandcamp.com/releases

Kontraflovs. LIELĀ TŪRE.

Kontraflovs - Latvijas svaigākā lielkalibra hip-hop producentu un izpildītāju apvienība – svinot “SSB” projekta noslēgumu un pāreju jaunā un vēl veiksmīgākā 2018.gadā, aicina uz savu Latvijas koncertturneju “Lielā tūre”, kas norisināsies laika posmā no 22.decembra līdz 13.janvārim.

Programmā iekļautas visas kompozīcijas no pēdējā Kontraflova albuma “SSB”, kā arī senāki skaņdarbi no projekta “Maize” un vēl iepriekš nedzirdēti darbi no grupas topošā albuma.
Atsevišķos koncertos kopā ar Kontraflovu uzstasies arī tādi atpazīstami mākslinieki kā Misters & Nospiedumi, Rolands Če, Ozols, ansis, Eliots un Kaņepe. Savukārt par atmosfēru un labi pavadītu laiku pirms un pēc koncertiem parūpēsies DJ Oculus Noise.
Kontraflovs ir apvienība, kas darbojas Latvijā un ASV (Hjūstona, TX), kurā tās dalībnieki – Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis – paši producē, raksta, apstrādā un izpilda visus savus skaņdarbus. Kā paši grupas dalībnieki skaidro, nosaukums “Kontraflovs” ir tiešs fonētisks pārnesmums latviešu valodā vārdam “Contraflow” (no angļu val.) un nozīmē “Pretplūsma”. Puiši paši rada savu skanējumu, stilu un tehnisko izpildījumu, veidojot savu vilni, nevis ejot “pa straumi”.

“Kontraflovs” 2016. gada 3. augustā publicēja mini-albumu “Maize”, kurā iekļautas 3 oriģinālkompozīcijas un 3 šo oriģināldarbu grieztās un skrūvētās (chopped and screwed) versijas. Vislielāko atsaucību guva singls un mini-albuma tituldziesma “Maize”. Jau pirms projekta “Maize” publicēšanas, Kontraflovs aktīvi sāka darbu pie “SSB” albuma izveides, vēl pirms tā publicēšanas priecējot klausītājus ar singliem “SSB” (albuma tituldziesma) un “Attiecību Blūzs” (radio singls).
Katrs koncerts #lielature ietvaros būs unikāls. Būs gaidāmi konkursi un pārsteigumi no Kontraflova draugiem Tex-Mex Republic. Kontraflovs aicina vairāk informāciju meklēt viņu Facebook lapā.

Kontraflova tūres “Lielā tūre” koncerti notiks:

22. decembrī Siguldā. Kaupo
29. decembrī Valmierā. Tinte
30. decembrī Rīgā. One One
5. janvārī Rēzeknē. Ausmeņa kebabs
6. janvārī Liepājā. Fontaine Palace
12. janvārī Talsos. Sound n’Soul
13. janvārī Jelgavā. Tonuss

Iepazīties ar Kontraflovu un sekot līdzi viņu veikumiem varat, meklējot viņus vietnēs YouTube (https://goo.gl/JD4ggI ), Spotify (https://goo.gl/abR9Jz ), Instagram (https://www.instagram.com/kontraflovs/ ) u.c.

Reklāma
728x90