Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 9
Online lietotāji: 0


Kontraflovs turpina priecēt - MAIZE„Maize” ir radošā kolektīva Kontraflovs otrais singls un tituldziesma no drīzumā gaidāmā EP (mini-albuma) „Maize”. Dziesmas producents ir Dāvis Strauss, ko-producents Rihards Kronītis (arī zināms kā Corona). Dziesmu izpilda Dāvis Strauss un Artūrs Rikmanis. Liriku video veidojis Artis Dzelzskalns.

Maize latviešu kultūrā spēlē lielu nozīmi. Latvieši to asociē ar naudu, izmanto ar maizi saistītus terminus, iekļaujot tos frazeoloģismos un raksturojot dzīves situācijas, kas nereti saistītas ar naudu.

Dziesmā „Maize” šis termins tiek lietots, lai atveidotu kapitālisma būtību, kādu to redz Kontraflovs. Veids, kā cilvēks nopelna naudu, un lietas/pakalpojumi, kam cilvēks tērē naudu, veido pasauli, kurā viņš dzīvo.

Meklē Kontraflovu sociālajos tīklos:
https://twitter.com/kontraflovs
https://www.instagram.com/kontraflovs/

Plašākiem jautājumiem un saziņai:
kontraflovs@kontraflovs.com

YOHYDY - UZVARA
MONKEY ENTERTAINMENT piedāvā svaigu skaņdarbu Raggadub stilā, kuru izpilda mākslinieks YOHYDY [johaidī] z.a.k. ArtRo, demonstrējot lielisku runas plūdumu.
Dziesma ir unikāla ar to, ka katrs pants tiek paveikts ar viena veida atskaņu.
Muzikālo pavadījumu veidoja, vokālu ierakstīja, miksēja un māsterēja Dmitrijs Odinokijs.

Pateicībā visam, kas ļāva tapt šim mākslas darbam, Artūrs novēl patīkamu klausīšanos.

P.S. 2008. un 2013. gadā autors izdeva mūzikas albumus:
http://yohydy.bandcamp.com/album/p-c-no-pelniem
http://yohydy.bandcamp.com/album/poz-cija
Reklāma
728x90

Kontraflovs atgriezies ar debijas video!"Riga state of mind" (Rīgas prāta stāvoklis) ir progresīvās hip hop grupas "Kontraflovs" (jeb K3F) debijas videoklips, kā arī vadošais singls no drīzumā gaidāmā EP (mini-albuma) "Maize". Singlu ir producējis "Kontraflovs" dalībnieks Ritvars Paraģis un Dāvis Strauss, dziesmu saraksta un izpilda Dāvis Strauss un Artūrs Rikmanis.

Rīgas prāta stāvoklis raksturo izpildītāju mentalitāti, kas izveidojusies, uzaugot Rīgas mikrorajonos. Dziesma ir vilnis, kas muzikāli ataino Rīgas nebeidzamo attīstību un mainīgumu.
Iedvesmu autori smēlušies no klasiskā Kvīnsbridžas repera "Nas" studijas debijas albumā "Illmatic" iekļautās dziesmas "N.Y. State Of Mind".

Producenti: Dāvis Strauss; Ritvars Paraģis
Ieraksta inženieri: Dāvis Strauss; Artūrs Rikmanis
Mix inženieris: Dāvis Strauss
Master inženieri: C Macek & Idreaminstereo
Ieraksts: Dynamic Records
Mix/Master: Barron Studios
EP vizuālais noformējums: Katrīna Beķere

Meklē Kontraflovu sociālajos tīklos:
https://twitter.com/kontraflovs
https://www.instagram.com/kontraflovs/

Mūzika pieejama (drīzumā arī visos lielākajos stream servisos):
https://kontraflovs.bandcamp.com/track/riga-state-of-mind

Plašākiem jautājumiem un saziņai:
kontraflovs@kontraflovs.com

Edavārdi, Alexx Dynamo & ansis - TAS ČALISLatviešu repa izpildītāji Edavārdi, Alexx Dynamo un ansis piedāvā jaunu dziesmu “Tas čalis”.

Katrs no šiem izpildītājiem vietējā hip-hop scēnā ir pazīstams ar oriģinālu pieeju repam, uz ko arī ir likts akcents jaunajā kopdarbā. “Tas čalis” no citām dziesmās atšķiras ne tikai tekstuāli, bet arī skanējuma ziņā: bītā (kura autors ir ansis) ir dzirdama smaga Detroitas striptīzklubu hiphopa (striphopa) skanējuma ietekme.

“Šī dziesma, kuru mēs nosaucām vienkārši par “Tas čalis”, ir serticifēts vasaras bengeris. Šis darbs ir tikai vēl viens veids, kā var apspēlēt tēmu, pakustinot smadzeņu radošo daļu. Mēs to atkal izdarījām, man nav, ko vairāk piebilst,” — Edavārdi par jauno dziesmu.

“Striphops ir tas muzons, pie kura vispirms meitenes novelk drēbes, un pēc tam arī tu ar saviem džekiem novelc drēbes.” — ansis.

"Man patika ideja par striphopu, jo es esmu čalis, kuram reāli patīk gan meitenes, gan mūzika, gan drēbju novilkšana, tādēļ, kāpēc gan neapvienot labāko no visām pasaulēm?" — Alexx Dynamo

Edavārdi albums “Galvaskauss” tika nominēts šī gada Mūzikas gada balvai, kā arī izpildītājs uzstājās “Zelta mikrofona”apbalvošanas ceremonijā kopā ar hip-hop scēnas veterānu Ozolu. Alexx Dynamo pēdējā gada laikā ir izdevis albumu “Apollons” un uzvarējis Radio Pieci organizēto batlu “Pieliec punktu”. ansis, kurš šogad savu solo darbību mūzikā iesāka ar 31 dienu garo realitātes šova tipa instrumentālo projektu “MĪNUSS”, to aktīvi turpina ar darbu pie producentu apvienības “Netīrās cilpas” debijas albuma, kas publiskajā telpā nonāks vasaras beigās un pulcinās lielu daļu no spēcīgākajiem pašmāju emsijiem.

Jaunā dziesma “Tas čalis”, kā arī pārējā izpildītāju daiļrade, ir atrodama un nopērkama visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos: Spotify, Deezer, iTunes, Google Play, Tidal u.c.

Masts - albums "Esi kas esi"Masts "Esi kas esi" bezmaksas lejupielāde: https://failiem.lv/u/rud5b9ph
Reklāma
728x90