Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 15
Online lietotāji: 1
RSnoPNP ...domā


Tie Tur - Zombiji, Bendes un Lembergs (beat by ansis)

REINIS KAPONE - GOTHAM

Londonā dzīvojošs hip-hopa mākslinieks no Valmieras Reinis Kapone sadarbībā ar ansi (Ansis Kolmanis) izdevis pirmo videoklipu dziesmai no sava rudenī gaidāmā debijas albuma "Katafalks."

Dziesma "Gotham" stāsta par pasaules vērtību maiņu un atspoguļo aktuālās norises, pastarpināti izmantojot salīdzinājumu ar izdomātu pilsētu.
"Gotham" mūzikas autors ir ansis (Ansis Kolmanis), dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta Dirty Deal Audio HQ studijā Rīgā.
Mūzikas video režisori — Reinis Kapone, Raimonds Lužinskis un Normunds Lužinskis, operatori — Normunds Lužinskis, montāža - Raimonds Lužinskis.
Singls "Gotham" atrodams visos lielākajos straumēšanas servisos un tiešsaistes mūzikas veikalos.

Reklāma
728x90

ansis savā dzimšanas dienā dāvina albumu


Reperis ansis (īstajā vārdā - Ansis Kolmanis) ar svinīgu "Balzama šovu" 08.maijā klubā "One One" prezentēja savu jaunāko ierakstu ar nosaukums "Balzams".

Ieraksts, kas publicēts un prezentēts autora 30. dzimšanas dienā, ir paša anša sarakstīts, izpildīts, producēts, ieskaņots un miksēts repa ieraksts, kas tapis "Dirty Deal Audio HQ" studijā, Brasā.

Ierakstā piedalās tādi mākslinieki kā Aija Andrejeva, Ozols, Edavārdi, Eliots, Niklāvz, dotConcept, DJ Krii, Viesturs Melders, Andrejs Gradinārovs u.c., un kopš š.g. 8. maija tas pieejams iegādei un straumēšanai visos lielākajos mūzikas tirdzniecības un straumēšanas pakalpojumu sniedzējos (iTunes/Apple Music, Spotify, Deezer u.c.).

http://ansis.co/spotify
http://ansis.co/itunes
http://ansis.co/applemusic
http://ansis.co/deezer

Albums izdots arī simboliskā taustāmā formātā - zelta krāsas A2 izmēra mākslas darba veidolā, kam pievienots īpašs kods uz albuma bezmaksas lejupielādi. Katra albuma kopija ir albuma vāciņa veidotāju Tron Karton un Lazybra roku darbs, kas radīts kokspiedes tehnikā.

Katru mākslas darba kopiju parakstījis albuma autors, un kompaktdiska vai cita datu nesēja albuma fiziskajai kopijai pievienota nav.

Tāpat sadarbībā ar grafiskā dizaina speciālistiem 55art tapusi alternatīva albuma fiziskā versija - autora parakstīts uzlīmju komplekts, kam arī pievienots albuma digitālās versijas lejupielādes kods.

Vairāk par mūziķi: http://facebook.com/ansishh

KOHORTA publisko jaunu video dziesmai "Te To Nav""KOHORTA" nodod klausītājiem jaunu dziesmu "Te To Nav", kurai tapis video klips. Meklējot jaunu skanējumu un mūzikas pasniegšanas veidu, grupa nedaudz atkāpusies no savām sākotnējām saknēm un prezentē krietni vieglāk uztveramu mūziku.

Videoklipa autori Artis Dzelzskalns un Leonards Berežnojs.

rolands če un ansis — “SMAGI”


Reperi rolands če un ansis piedāvā jaunu video dziesmai "Smagi" no rolanda če albuma "NIMFO", ko izdevusi vietējā hip-hop mūzikas izdevniecība "Karaļūdens". Dziesma iepriekš bijusi dzirdama kā viena no trim bonuskompozīcijām, kas iekļautas albuma paplašinātajā CD deluxe versijā.

"Smagi" mūzikas autori ir Oriole (Uģis Vālodze) un Tablis (Toms Horsts), dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta Dirty Deal Audio HQ studijā, Rīgā. Mūzikas video režisori — rolands če un Dāvids Stūrmanis, operatori — Dāvids Stūrmanis un Ralfs Bikavnieks. "NIMFO" atrodams visos lielākajos straumēšanas servisos un tiešsaistes mūzikas veikalos, kā arī "Karaļūdens" Bandcamp vietnē, kur to var lejupielādēt bez maksas vai iegādāties albumu par paša izvēlētu cenu. Albuma CD versiju meklē veikalā Hoodshop, Brīvības ielā 72 k-2.

Drīzumā abus reperus būs iespēja redzēt uz skatuves "Balzama šovā", kas notiks 8. maijā, klubā "One One", Rīgā, Šarlotes ielā 18a. Pasākuma ietvaros tiks prezentēts anša albums "Balzams", kas šajā datumā vienlaicīgi piedzīvos savu pasaules pirmatskaņojumu visos mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzējos un arī pasākumā, koncerta veidolā.
Reklāma
728x90